Safe shopping
Idosell security badge
HG środek do udrażniania zatkanego odpływu - PODWÓJNA MOC x2
Special offer Bargain Our bestseller

HG środek do udrażniania zatkanego odpływu - PODWÓJNA MOC x2

 • Pojemność 2x 0,5 l. Dwuskładnikowy wyjątkowo skuteczny gdy żaden inny środek nie przynosi efektów.   unikalna mieszanka dwóch technologii.
54,02 zł
incl. VAT / item
Lowest price in 30 days before discount: 77,17 zł / item-30%
Regular price: 77,17 zł / item-30%
of
You can also buy using:
14 days for easy returns
Find out in which store you can check the product and buy it right away
HG środek do udrażniania zatkanego odpływu - PODWÓJNA MOC x2
HG środek do udrażniania zatkanego odpływu - PODWÓJNA MOC x2
Safe shopping

Pojemność 2x 0,5 l

dwuskładnikowy

wyjątkowo skuteczny

gdy żaden inny środek nie przynosi efektów.

 

unikalna mieszanka dwóch technologii – zapewnia wyjątkową skuteczność

odpowiedni dla najbardziej uciążliwych blokad

bezpieczny dla różnego rodzaju odpływów

gotowy do użycia

nie rozpryskuje się oraz nie pieni

HG środek do udrażniania zatkanego odpływu - podwójna moc to specjalnie opracowany i ulepszony środek z zamiarem walki z najbardziej uciążliwymi blokadami z tłuszczu, resztek pożywienia, włosów i pozostałości po mydle i kosmetykach. Przeznaczony zarówno do odpływów kuchennych jak i łazienkowych. Oparty na unikalnej 2 - składnikowej formule (butelka A i B), która gwarantuje skuteczne udrożnienie odpływu, nienależnie od rodzaju blokady.

W zależności od miejsca, w którym będziemy używać środek HG (kuchnia lub łazienka), różne są proporcje stosowania czerwonej butelki A oraz fioletowej butelki B, tak jak to pokazuje instrukcja.

Produkt dwuskładnikowy zapewniający najskuteczniejsze działanie. Wymieszanie następuje wewnątrz odpływu. Przeznaczony do najbardziej uciążliwych blokad. Przeznaczony zarówno do łazienek jak i kuchni. Bezpieczny dla instalacji hydraulicznych.

SPOSÓB UŻYCIA:

Zawsze jako pierwszą, zastosować butelkę A, następnie butelkę B. W przypadku odwrotnej kolejności użycia – nie osiągniemy pożądanego rezultatu.


Blokady kuchenne :

 

 1. Usuń ze zlewu nadmiar zalegającej wody.
 2. Ostrożnie nalej 1 miarkę środka (patrz podział na butelce) z butelki czerwonej A do odpływu.
 3. Następnie dodaj 2 miarki środka z butelki fioletowej B do odpływu i pozostaw na minimum godzinę. Od czasu działania środka, zależy końcowy efekt, im dłużej pozostawimy – tym większe szanse na skuteczne odblokowanie odpływu. Dlatego najlepszy rozwiązaniem, o ile to możliwe, jest użycie środka przed pójściem spać.
 4. Przepłucz dłużą ilością wody.
 5. Nalej pozostałe 2 miarki z butelki A, a następnie 1 miarkę z butelki B, by upewnić się, że odpływ został w pełni udrożniony. Pozostaw na działanie środka przez 1 godzinę, po czym spłucz ponownie duża ilością wody.

 

Blokady łazienkowe:

 

 1. Usuń z umywalki, wanny lub kabiny prysznicowej nadmiar zalegającej wody.
 2. Ostrożnie nalej 2 miarki środka (patrz podział na butelce) z butelki czerwonej A do odpływu.
 3. Następnie dodaj 1 miarkę środka z butelki fioletowej B do odpływu i pozostaw na minimum godzinę. Od czasu działania środka, zależy końcowy efekt, im dłużej pozostawimy – tym większe szanse na skuteczne odblokowanie odpływu. Dlatego najlepszy rozwiązaniem, o ile to możliwe, jest użycie środka przed pójściem spać.
 4. Przepłucz dłużą ilością wody.
 5. Nalej pozostałą 1 miarkę z butelki A, następnie 2 miarki z butelki B, by upewnić się, że odpływ został w pełni udrożniony. Pozostaw na działanie środka przez 1 godzinę, po czym spłucz ponownie duża ilością wody.

 

Uwaga: W przypadku nieskutecznego odblokowania odpływu z pomocą środka HG, radzimy skontaktować się z hydraulikiem. Nie używać do aluminiowych oraz ocynkowych odpływów. Środek HG nie udrażnia odpływów zatkanych gruzem, metalami, tkaninami, ręcznikami oraz innymi nie-degradalnymi materiałami. Dla zbiorników wykorzystujących bakterie do przetwarzania ścieków, zastosuj HG KUCHENNY ŚRODEK DO UDRAŻNIANIA ZATKANEGO.

Nie używać do aluminiowych oraz ocynkowych odpływów. Środek HG nie udrażnia odpływów zatkanych gruzem, metalami, tkaninami, ręcznikami oraz innymi nie-degradalnymi materiałami. Dla zbiorników wykorzystujących bakterie do przetwarzania ścieków, zastosuj HG KUCHENNY ŚRODEK DO UDRAŻNIANIA ZATKANEGO.

Brand
Symbol
8711577105174
Producer code
8711577105174
capacity
2 x 0,5L
bestseller
bestseller
zastosowanie
udrażnia zatkany odpływ
odpływ kuchenny
odpływ łazienkowy
Stan
Nowy
Type
udrażnianie rur
Brand
HG
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
IdoSell Trusted Reviews
4.91 / 5.00 116 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2023-07-19
Wszystko OK. Przesyłka dotarła w wyznaczonym terminie.
2023-02-09
To już kolejny zakup. Polecam
pixel