Save to shopping list
Create a new shopping list
HG pomoc serwisanta do pralek i zmywarek
On special offer Our bestseller

HG pomoc serwisanta do pralek i zmywarek

  • 2 x 100 g. Produkt został opracowany we współpracy z wyspecjalizowanymi serwisantami sprzętu AGD. Aby zapobiec gromadzeniu się brudu i osadów należy stosować HG "pomoc serwisanta pralek i zmywarek" w przybliżeniu raz na 3 miesiące.
44,21 zł
/ item gross
63,15 zł(Discount 30%)
Buy for 1105.25 pts
After purchase you will receive 44.21 pts
Express checkout1-Click(without registration)
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping

2 x 100 g 

Produkt został opracowany we współpracy z wyspecjalizowanymi serwisantami sprzętu AGD

Wskazówki dotyczące stosowania.

Zazwyczaj pralki i zmywarki wydają się być czyste i w dobrym stanie. Jednak każdy cykl prania powoduje zanieczyszczenie części maszyny poprzez odkładanie kamiennego osadu, mydła, brudu i / lub bakterii. Z czasem brudne części maszyny przyczyniają się do wystąpienia awarii lub usterek, które mogą prowadzić do:

• wystąpienia zapachu stęchlizny w wypranych rzeczach i / lub niedokładnego prania,

• wydłużonego czasu prania,

• nieosiągania przez pralkę lub zmywarkę zaprogramowanej temperatury,

• niepotrzebnego powtarzania czynności wypompowywania wody,

• pralka/zmywarka  wydziela zapach stęchlizny.

 

Najbardziej typowym przykładem wadliwego działania jest zanieczyszczony element grzejny, który z czasem staje się mniej efektywny, zanim w ogóle przestaje pracować. Istnieje również wiele innych części, które są wrażliwe na brud i osad wapienny, wymagających profesjonalnego czyszczenia i konserwacji. Ogólnie czyste elementy zapewniają dłuższy czas eksploatacji urządzeń. Możemy uniknąć awarii urządzenia spowodowanej odkładaniem się zanieczyszczeń poprzez stosowanie HG "pomoc serwisanta pralek i zmywarek" raz na 3 miesiące. (używanego przez profesjonalnych serwisantów). Powoduje to, że filtry, zawory pływakowe, rury drenażowe i inne niewidoczne części urządzenia nie zatykają się, powodując rozwijanie zapachu stęchlizny. Gumy uszczelniające pozostają elastyczne i odporne na wodę, zapobiegając wyciekom i zwarciom. Wszystkie niewidzialne części stają się nieskazitelnie czyste zapewniając, że urządzenie wygląda jak nowe, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Sposób użycia:

Aby zapobiec gromadzeniu się brudu i osadów należy stosować HG "pomoc serwisanta pralek i zmywarek" w przybliżeniu raz na 3 miesiące.

Zmywarki:

Upewnij się, że urządzenie nie zawiera żadnych naczyń lub sztućców. Napełnij zasobnik środka myjącego do pierwszej linii (ok. 50 g) preparatem HG "pomoc serwisanta". Ustaw program na możliwie najwyższej temperaturze (65 ° C), zamknij drzwi, uruchom cały program, bez przerw.

Pralki:

Upewnij się, że pralka jest pusta. Napełnij główny dozownik proszku do prania zawartością całej butelki (100 g) HG "pomocnika serwisanta". Nie należy dodawać innych produktów do prania. Ustaw program do prania kolorów w temperaturze 60 ° C. Włącz urządzenie i uruchom pełny program, nieprzerywany.

 

Zużycie:

Do zmywarek: użyj około 1/2 butelki (50 g) na cykl czyszczenia

Do pralek: użyj 1 butelkę (100 g) na cykl czyszczenia

Uwaga:

• Nie otwieraj urządzenia podczas pracy.

• Urządzenie może być używane natychmiast po czyszczeniu.

• W obszarach o twardej wodzie, kamień może odkładać się na bębnie i / lub drzwiach pralki. Można go usunąć z HG " szybki odkamieniacz ".

 

Uwaga:

Porady dla klienta: używać preparatu raz na trzy miesiące.

Brand
Symbol
8711577128159
Producer code
8711577128159
capacity
2 x 100 g
2
Zagęszczenie
proszek
usuwa
brud i osad wapienny pralki
stęchliznę wypranych rzeczy
zastosowanie
pralki
zmywarki
Brand
HG
Nazwa handlowa
HG
Stan
Nowy
Kod producenta
248 020 129
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
IdoSell Trusted Reviews
4.84 / 5.00 120 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2023-07-19
Wszystko OK. Przesyłka dotarła w wyznaczonym terminie.
2023-02-09
To już kolejny zakup. Polecam
pixel