Save to shopping list
Create a new shopping list
HG pochłaniacz wilgoci ZESTAW + GRANULKI

HG pochłaniacz wilgoci ZESTAW + GRANULKI

  • HG POCHŁANIACZ WILGOCI pozwoli Ci szybko, łatwo i na dłużej pozbyć się uciążliwej wilgoci w takich miejscach jak łazienka, kuchnia, piwnica, spiżarnia, garaż oraz wszystkich innych pomieszczeniach, w których wyczuwalny jest nadmiar wilgotnego powietrza.
41,78 zł
/ item gross
Buy for 1044.50 pts
After purchase you will receive 41.78 pts
Express checkout1-Click(without registration)
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
HG POCHŁANIACZ WILGOCI pozwoli Ci szybko, łatwo i na dłużej pozbyć się uciążliwej wilgoci w takich miejscach jak łazienka, kuchnia, piwnica, spiżarnia, garaż oraz wszystkich innych pomieszczeniach, w których wyczuwalny jest nadmiar wilgotnego powietrza. Okrągłe granulki pochłaniające wilgoć mają większą powierzchnię absorpcji niż częściej stosowane płatki. Okrągły kształt stwarza większą przestrzeń umożliwiając powietrzu (z wilgocią) krążyć wzdłuż granulek. Razem z koszykiem, zaprojektowanym by miał jak najlepszy kontakt z powietrzem jak to możliwe powoduje, że HG POCHŁANIACZ WILGOCI działa szybciej, dłużej i może wydobyć 1,5 razy więcej wilgoci z powietrza niż systemy o podobnym działaniu. Pozbycie się zebranej wilgoci również nie jest już kłopotliwe ze względu na poręczny pojemnik.
Brand
Symbol
8711577081188
Producer code
8711577081188
Pojemność
450 g
Zagęszczenie
gotowy do użycia
granulki
zastosowanie
łazienka
kuchnia
piwnica
spiżarnia
garaż
inne pomieszczenia
Stan
Nowy
Brand
HG
Kod producenta
316045229
Nazwa handlowa
HG
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
IdoSell Trusted Reviews
4.86 / 5.00 119 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2023-07-19
Wszystko OK. Przesyłka dotarła w wyznaczonym terminie.
2023-02-09
To już kolejny zakup. Polecam
pixel