Save to shopping list
Create a new shopping list
HG środek do intensyfikacji barwy kamienia naturalnego

HG środek do intensyfikacji barwy kamienia naturalnego

  • Pojemność 0,25 l. Przywraca kolor, pogłębia kolor i strukturę. Chroni przed brudem, kurzem i zniszczeniem, nadaje połysk bądź matowe wykończenie Środek znakomicie pogłębia kolor, jak i strukturę kamienia. Chroni przed zaplamieniem, brudem, kurzem.
197,11 zł
/ item gross
Buy for 4927.75 pts
After purchase you will receive 197.11 pts
Express checkout1-Click(without registration)
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping

Pojemność 0,25 l

Przywraca kolor, pogłębia kolor i strukturę
Chroni przed brudem, kurzem i zniszczeniem, nadaje połysk bądź matowe wykończenie

Środek znakomicie pogłębia kolor, jak i strukturę kamienia. Chroni przed zaplamieniem, brudem, kurzem. Idealny do blatów kuchennych, parapetów. Pogłębia kolor, wzmacnia strukturę, chroni przez plamami!

HG środek do intensyfikacji barwy granitu i innych rodzajów kamienia naturalnego. Ciemne naturalne kamienie naturalne typu granit, wapień itp., będą wykazywały zużycie poprzez matowienie, szare plamy. 
HG „ŚRODEK DO INTENSYFIKACJI BARWY KAMIENIA NATURALNEGO”jest profesjonalnym produktem pogłębiającym kolor naturalnego kamienia i przywracającym go do życia. Unikalna kompozycja składników impregnuje, wzmacnia i chroni przed śladami spowodowanymi przez wodę bądź inne płyny. Nie powoduje, że powierzchnia jest śliska i nie przeszkadza w naturalnym oddychaniu kamienia. Podstawowy efekt po użyciu preparatu to intensywniejsza i „głębsza” barwa kamienia.

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Przed zastosowaniem środka należy się upewnić, że powierzchnia jest zupełnie czysta, wolna od tłuszczu i brudu. Zalecamy zastosowanie HG „super zmywacz” lub HG „środek do usuwania cementu, zapraw klejowych” bądź w przypadku marmuru HG „środek do usuwania zapraw klejowych z marmuru”.
2. Pozostawić powierzchnię do wyschnięcia na przynajmniej 3 dni, przy ogrzewaniu podłogowym na 24 godziny. Należy wyłączyć ogrzewanie na 12 godzin przed zastosowaniem preparatu. 
3. W trakcie wykonywania czynności należy mieć gumowe rękawice. 
4. Nanieść cienką, równomierną warstwę HG „środek do intensyfikacji barwy kamienia naturalnego” czystą, nie włochatą szmatką. Na większych powierzchnia nanosić preparat wałkiem. 
5. Po upłynięciu maksymalnie 5-10 minut HG „środek do intensyfikacji barwy kamienia naturalnego” wsiąknie w powierzchnię. Nadmiar produktu dokładnie usunąć suchą szmatką. Jeśli to konieczne można użyć środki zawierające składniki terpentynowe. 
6. Czynność powtórzyć na powierzchniach porowatych dopóki powierzchnia nie przestanie wchłaniać preparatu.
7. Jeśli chcemy, aby powierzchnia się błyszczała można ją polerować po upływie 30-40 minut czystą, suchą i „nie włochatą” szmatką lub maszynką do polerowania.
8. Po upływie 4 godzin można chodzić/korzystać z zabezpieczonej powierzchni a po 3 dniach można z niej całkowicie korzystać.
9. Po użyciu należy wyczyścić butelkę przed zamknięciem tak, aby łatwo ją można było otworzyć przed kolejnym zastosowaniem produktu.

Wydajność: +/- 100 m2 z 1 litra, w zależności od porowatości naturalnego kamienia

Uwaga: nie stosować na polerowane, szkliwione i nieporowate powierzchnie. Szmatki użyte do nakładania preparatu mogą ulec zapaleniu gdy zostały pozostawione zmięte- należy więc je rozłożyć i pozostawić do wyschnięcia. Może być przechowywany przez +/- 1 rok po otwarciu w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chłonne materiały (szmaty itp.), które miały kontakt z produktem mogą ulec zapaleniu podczas suszenia w wysokich temperaturach. Rozłożyć szmaty i wysuszyć na powietrzu przed wyrzuceniem. Ze względu na zagrożenie nie należy stosować gąbczastych materiałów. 

Brand
Symbol
HG-P48
Producer code
8711577071554
Pojemność
0,25L
Zagęszczenie
gotowy do użycia
zastosowanie
kamień naturalny
blaty kuchenne
marmur
granit
Kod producenta
449 025 129
449025129
Brand
HG
Stan
Nowy
Nazwa handlowa
HG
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
IdoSell Trusted Reviews
4.86 / 5.00 119 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2023-07-19
Wszystko OK. Przesyłka dotarła w wyznaczonym terminie.
2023-02-09
To już kolejny zakup. Polecam
pixel